Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych
rodzaje liter
Demonstration: No mosques in our streets! « SIOE Polska


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

  aaaaDemonstration: No mosques in our streets! « SIOE Polskaaaaa

Temat: Trasy by Mihu
...tym nie ma najmniejszych problemów. Wbrew pozorom oznaczenia drogowe w Grecji są naprawdę dobre, Mihu akurat przedstawił zdjęcie, na którym widoczny jest znak z oznaczeniem w języku greckim. Z oznaczeniami jest zazwyczaj tak, że najpierw znajduje się znak, na którym są tylko i wyłącznie greckie litery, a jakieś kilkaset metrów dalej znajduje się kolejny znak, tym razem z "europejskimi" literami. Jest też tak, że na jednym znaku mamy oba rodzaje liter, na górze greckie, a na dole "europejskie". Pewnie znalazłyby się jakieś zdjęcia w moim temacie z trasami. Na koniec wracając jeszcze do małżeństwa z warszawskiej firmy TRAXI to byli oni w którymś numerze PT z tego roku, dokładnie nie pamiętam w jakim miesiącu. W PT z czerwca tego roku/eRKaZet
Źródło: wagaciezka.com/viewtopic.php?t=8561Temat: Literki
...mi się pewien pomysł. Mianowicie chodzi mi o to, żeby można było kupić pewien zestaw liter wypisanych w warzywach, owocach lub kwiatach. Byłyby zestawy: -25 literowy - 2 monety lub 500 FT* -50 literowy - 4 monety lub 1000 FT* U handlarza nasion przy kupowaniu nasion przy wyborze warzywa, zaznaczało by się ptaszkiem (/) czy chce się litery czy nie, potem by się podawało ilość, np. 5x W 10x A 6x H 4x O Miejsca na półce zajmowałoby tyle ile dekoracje, a każdy rodzaj litery miałby własne miejsce. Litery mogły by być wykorzystywane w polu pokazowym, żeby coś opisać. Jedna litera dawałaby 0.50 % bonusu ______________________________________________________________________________ * cena może być zmieniona przez moderatorów gry. Pozdrawiam Brio!
Źródło: forum.wolnifarmerzy.pl/viewtopic.php?t=19151


Temat: [okulary] Rudy Project
Mysle,ze na 99,99 oryginal.Porownujac do troche innego i starszego modelu, rodzaj liter w logo,ich umejscowienie,pudelko,wszystko jest identycznie.Cena fajna a i sklep powazny.
Źródło: forumrowerowe.org/index.php?showtopic=29201


Temat: WIARA / RELIGIA / SEKTY
...aminokwasów. Jak pamiętamy, założyliśmy, że dysponujemy 20 rodzajami aminokwasów na jednym miejscu. Interesuje nas teraz prawdopodobieństwo samoistnego ułożenia się 100 aminokwasów w odpowiednim porządku. Nawet bez liczenia możemy spodziewać się, że szansa spontanicznego ułożenia się "liter" w 100-literowe słowo (lub zdanie) posiadające sens ? jest małe. Pytanie jednak, jak małe? Łatwo można wykazać, że mając 20 rodzajów liter istnieje 20100 czyli 10130 sposobów ułożenia ich w 100-literowe słowa. A zatem prawdopodobieństwo ułożenia się 20 aminokwasów w odpowiedni sposób wynosi 1/10^130. Otrzymana liczba jest tak mała, że nie sposób ją sobie wyobrazić. Następująca ilustracja powinna pomóc w jej oszacowaniu. Wszystkie gwiazdy, dostępne obserwacji zwłaszcza okiem nieuzbrojonym, ułożone są w formie olbrzymiego dysku. Jest to nasza...
Źródło: fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?t=2714